Biustonosze duże rozmiary

Aktywne filtry

Biustonosze duże rozmiary

Biustonosze duże rozmiary i te mniejsze, to wyjątkowo trudny w odpowiednim dobraniu element garderoby. Bardzo często nawet jeśli wydaje nam się, że wszystko jest w najlepszym porządku, po kilku intensywniejszych godzinach czujemy dyskomfort, ramiączka się nam wpijają, a miseczki na pewno nie są wygodne. Jest to sygnał, że biustonosz jest po prostu źle dobrany. Tylko jak to rozpoznać zawczasu? Na szczęście nie jest to aż tak trudne.

Pas biustonosza maxi

Pas biustonosza to ten pasek zraz pod biustem, który idealnie pokrywa się z miarą wykorzystywaną do mierzenia rozmiaru „pod biustem”. Kiedy jest dobrze dobrany, leży bardzo dokładnie dociśnięty do skóry, chociaż w żadnym razie nie ma prawa uwierać i przeszkadzać w oddychaniu. Wtedy oczywistym będzie, że biustonosz jest źle dobrany.

Uwagę trzeba zwrócić przede wszystkim na to, co robi biustonosz w momencie, kiedy skracamy ramiączka. Powinien od podnosić piersi. Biustonosz, duże rozmiary przede wszystkim, powinien zawsze służyć do odpowiedniego układania piersi i utrzymywania ich we właściwej pozycji. Jeśli nie możemy na to liczyć i po skróceniu ramiączek miseczki się nie poruszą, a tył paska pójdzie do góry, nasz biustonosz jest źle dobrany.

Miseczka biustonosza maxi

Najczęstszym błędem są za małe miseczki, przez co piersi się z nich wylewają. To wcale nie tworzy ładnego efektu – to tylko pozory, które bardzo mocno odbijają się na wygodzie. Ten problem jest jednak łatwo zauważyć.

W źle dobranym biustonoszu fiszbiny będą zachodziły na piersi. Możliwe to jest zarówno na spodzie w okolicach paska, na mostku, a także z boku piersi. Jedyne dopuszczalne nachodzenie fiszbin na pierś to boczna część biustonosza, ponieważ różne kroje mogą różnie pierś układać. Nie zmienia to jednak w niczym faktu, że pierś nie powinna być z tego kierunku uciskana.

Idealny biustonosz będzie miał drut wycelowany w środek pachy, ale ponownie nie jest to zasada twarda, ponieważ możliwe jest, że krój miseczki ułoży go trochę inaczej.

Ważna jest ponadto separacja piersi. Duże miseczki nie są w żadnym razie licencją na odstępowanie od tej zasady.

Długość ramiączek

Stara zasada mówi, że jeśli biustonosz lekko nie podnosi piersi i nie ustawia sutka w połowie wysokości tułowia, to znaczy, że jest źle dobrany. Kierowanie się tą zasadą często prowadzi do złego dobrania biustonosza, ponieważ kobiety są bardzo różne i chociaż u około połowy tak właśnie to wygląda, pozostaje nam jeszcze druga połowa kobiet, które nie powinny się tym kierować. Należy dobierać długość ramiączek do realnych potrzeb.

Nie możesz znaleźć dla siebie dużego stanika? Posiadamy specjalnie dla Ciebie duże rozmiary biustonoszy.W naszym sklepie z bielizną znajdziesz odpowiedni dla siebie - duży rozmiar biustonosza. Znajdziesz modele wyprodukowane z bawełny i mikrofibry, ozdobione koronką czy haftem lub o prostej konstrukcji. Wiele kolorów dużych biustonoszy.