Figi damskie

Figi damskie to najpopularniejsze I najwygodniejsze majtki. Znacznie zabudowane, zasłaniają znaczną część pupy.

Mogą być bawełniane, wykonane z satyny, koronki, jedwabiu, a nawet transparentnego tiulu. Wybór konkretnej alternatywy zależy przede wszystkim od sytuacji, w jakiej są używane.

eco-GI

Cena 36,99 zł
favorite
0

eco-ZI

Cena 40,99 zł
favorite
0

Klasyczne, bawełniane, idealnie dopasowane figi, często bez jakiejkolwiek ozdoby, idealnie sprawdzą się podczas wysiłku fizycznego. Można je zakładać również na co dzień.

W sytuacji intymnej natomiast zdecydowanie lepszym rozwiązaniem są figi wykonane z delikatnej koronki lub tiulu, efektownie zdobione.

Na uwagę zasługują także „figi ze spódniczką”. Oczywisty jest fakt, iż żadna kobieta nie założy ich do spodni, nie mniej jednak jest to doskonała podszewka do sukienek lub spódnic.  Rozwiązanie to można również potraktować jako oryginalną propozycję na upojny wieczór we dwoje.

W ofercie posiadamy majtki damskie w wielu różnych kolorach i rozmiarach (od XS nawet do 4XL). To pozwoli Ci dobrać idealną bieliznę, pasującą do dowolnej kreacji i na każdą okazję. Dobra jakość materiałów zapewni trwałość i sprawi, że bielizna doskonale będzie się nosić.