Figi damskie

Figi damskie to najpopularniejsze I najwygodniejsze majtki. Znacznie zabudowane, zasłaniają znaczną część pupy.

Mogą być bawełniane, wykonane z satyny, koronki, jedwabiu, a nawet transparentnego tiulu. Wybór konkretnej alternatywy zależy przede wszystkim od sytuacji, w jakiej są używane.

Aktywne filtry

Figi damskie

Klasyczne, bawełniane, idealnie dopasowane figi damskie, często bez jakiejkolwiek ozdoby, idealnie sprawdzą się podczas wysiłku fizycznego. Można je zakładać również na co dzień.

W sytuacji intymnej natomiast zdecydowanie lepszym rozwiązaniem są figi wykonane z delikatnej koronki lub tiulu, efektownie zdobione.

Na uwagę zasługują także „figi ze spódniczką”. Oczywisty jest fakt, iż żadna kobieta nie założy ich do spodni, nie mniej jednak jest to doskonała podszewka do sukienek lub spódnic.  Rozwiązanie to można również potraktować jako oryginalną propozycję na upojny wieczór we dwoje. Są też majtki z wysokim stanem.

Czasami moda zmusza nas do pogodzenia się z wieloma niedogodnościami tylko po to, by odrobinę lepiej się prezentować. W przypadku bielizny tego typu kompromisy bywają naprawdę daleko idące, ale na szczęście wybrane do naszego sklepu internetowego figi damskie w pierwszej kolejności będą dbały o Twoją wygodę. Nie oznacza to oczywiście, że coś nie tak będzie z ich prezencją. Zobacz sama, jakie wspaniałe wzory znalazły się w naszej ofercie.

Na co dzień i od święta

Figi to zdecydowanie najbardziej popularne majtki, ponieważ są piękne i uniwersalne. Zasłaniają znaczną część pupy, dzięki czemu się nie wcinają, a do tego nie będą budzić wielkiej sensacji w momencie, kiedy ich kawałek stanie się widoczny dla świata, celowo czy przypadkiem. Figi damskie wykonane są z bardzo przyjemnych materiałów. Jest to przede wszystkim prosta i użyteczna bawełna, ale stawiamy także na satynę, koronki, jedwab i bardziej intrygujące materiały, takie jak mocno transparentne i niesamowicie przyjemne w dotyku tiule. 

Fasony, jakie prezentują nasze figi, są bardzo różne. Od najprostszych rozwiązań, które pasują do wszystkiego i zawsze są dobrym wyborem, przez eksperymenty z kolorystyką, aż po naprawdę nietypowe wcięcia, hafty i dodatki, zgromadzone w naszym wirtualnym katalogu produktów figi przyciągną Twoją uwagę. Twój wybór może się opierać przede wszystkim o przeznaczenie fig i wtedy znajdziesz w naszym sklepie internetowym coś, co pozwoli ci być aktywną na najwyższych obrotach przez cały dzień. Nie brakuje w naszej ofercie także propozycji, które pozostaną na Tobie zaledwie przez kilka chwil, ponieważ na ich widok partner po prostu nie będzie się umiał powstrzymać.

Gwarantujemy, że wszystkie produkty, które przeszły bardzo dokładną selekcję i zostały zakwalifikowane do naszego katalogu, to propozycje bardzo wysokiej jakości i o najwyższym poziomie wykonania. Na pewno nie będzie w nich żadnych elementów irytujących, drapiących czy drażniących w jakikolwiek inny sposób, a kilka prań nie zrobi na naszych figach najmniejszego wrażenia.

Zapraszamy do zakupów pięknych i wygodnych fig damskich.