Stringi damskie

Stringi, czyli majtki z zabudowanym przodem i wyraźnie odkrytym tyłem, to alternatywa, która kojarzona jest przede wszystkim z nastolatkami. Rzeczywistość weryfikuje jednak to stwierdzenie dowodząc, że stringi można nosić w każdym wieku.

Bez wątpienia stringi są propozycją dla kobiet odważnych. Wśród propozycji można znaleźć rozwiązania z delikatnej koronki, transparentnego tiulu, satyny czy bawełny. 

Mogą być gładkie, klasyczne lub efektownie zdobione za pomocą koronki, subtelnych haftów, a nawet gipiury.

Sprawdzają się w sytuacjach codziennych, jak i podczas erotycznych uniesień. Seksowne stringi dodadzą pikanterii w łóżku. 

W zależności od indywidualnych upodobań można wybrać nie posiadające żadnych pasków na biodra C-stringi, klasyczne, ze sznureczkiem w tylnej części G-stringi oraz V-stringi, w których tył układa się w literę V i jest efektownie zdobiony.

Aktywne filtry

Stringi dla każdej pani

Chociaż stringi kojarzone są przede wszystkim z osobami bardzo młodymi i figlarnymi, ten rodzaj bielizny wcale nie jest zarezerwowany tylko dla najmłodszych kobiet. Wręcz przeciwnie, nie istnieją żadne przeciwwskazania, by taki rodzaj bielizny noszony był na co dzień przez każdą chętną panią tym bardziej, że coraz częściej możemy zaoferować znakomite komplety dwuczęściowe w różnych rozmiarach. W ich skład wchodzą same stringi oraz biustonosze, zarówno usztywniane, jak i nieusztywniane.


Ciekawe propozycje dla wszystkich pań

    Stringi to bardzo popularny rodzaj majtek, który przyjął się także w polskiej modzie. Ich cechą charakterystyczną jest mocno zabudowany przód oraz zdecydowanie odważniej potraktowany tył. W kwestii tyłu istnieje kilka podstawowych możliwości. Zazwyczaj najpopularniejszym rozwiązaniem są tak zwane v-stringi, które z tyłu układają się w mocno wyciętą, charakterystyczną literę V, która dodatkowo może być na przeróżne sposoby zdobiona. Jest to wygodny rodzaj bielizny, który pasuje niemal do każdej pupy. W ostatnich latach na popularności zyskują przede wszystkim c-stringi, czyli specjalny rodzaj majtek, w przypadku których nie pojawia się typowy dla stringów paseczek na biodrach. Dla najbardziej odważnych pań rozwiązaniem są z kolei g-stringi, w których w tylnej części podstawowym elementem jest sam sznureczek.


Materiały i kroje

    Zakładanie na siebie stringów to wielka przyjemność, ponieważ są one dobrze dopasowane do ciała oraz zapewniają naprawdę piękny wygląd. Możliwe jest wybieranie bardzo zróżnicowanej kolorystyki i przeróżnych wzorów materiału. Co więcej, stringi mogą być bardzo bogato zdobione, na przykład poprzez koronki, jak również wiele z nich wykonane jest z niecodziennego materiału, na przykład transparentnego tiulu, który dokłada do efektu dodatkowe smaczki.


Komplety bielizny


    Stringi są kompletne jednak dopiero w momencie, kiedy razem z nimi weźmie się biustonosz. Biustonosze usztywniane oraz biustonosze półusztywniane najłatwiej jest dobierać do stringów poprzez kupowanie ich po prostu w komplecie. W ten sposób ma się pewność, że uzyskane rozwiązanie na pewno będzie wygodne, a do tego będzie robiło wielkie wrażenie na każdym, komu będzie dane zobaczyć kobietę w takim komplecie. Nierzadko decyzję o zakupie takiej bielizny podejmują panowie i tłumaczą sobie, że jest to miły prezent dla ich partnerek, ale wszyscy dobrze wiedzą, że w ten sposób robią prezent przede wszystkim dla siebie. To panowie w pierwszej kolejności potrafią docenić estetykę dobrej bielizny.