Katalog

Dostępność
Stan:
Rozmiar
  • W naszym sklepie znajdziesz zmysłową i wyjątkową bieliznę damską.
Stroje kąpielowe

Stroje kąpielowe różnią się przede wszystkim fasonem. Wybierając konkretną propozycję należy zwrócić uwagę nie tylko na aktualne trendy w modzie, ale przede wszystkim na indywidualną budowę ciała. Odpowiednio dobrany kostium kąpielowy podkreśli atuty kobiecego ciała, maskując jednocześnie ewentualne niedoskonałości natury.
Seksowne bikini kojarzy się przede wszystkim ze słodkim leniuchowaniem na plaży. Są to propozycje, które pozwalają na maksymalną ekspozycję ciała, dlatego też kostiumów tego typu powinny unikać kobiety obdarzone dodatkowymi kilogramami.
Nie bez powodu mówi się, że bikini to kostium dla odważnych. Wśród propozycji można znaleźć różne modele dwuczęściowych strojów kąpielowych. Kobiety, które chcą zakryć nieco więcej, powinny zdecydować na efektowne i wygodne tankini, czyli strój kąpielowy złożony z krótkich szortów i przylegającej do ciała koszulki na ramiączkach.
Swój renesans zaczynają przeżywać w ostatnim czasie jednoczęściowe stroje kąpielowe, które – wbrew przyjętym opiniom – mogą być jednocześnie wygodne i seksowne. Propozycje te sprawdzają się przede wszystkim w przypadku kobiet o nieco większych rozmiarach.
Na uwagę zasługuje także monokini – odważna wersja jednoczęściowego kostiumu kąpielowego. Cechą charakterystyczną tej propozycji jest seksowne wcięcie w talii oraz odkryte niemal w całości plecy i biodra.

Stroje kąpielowe Mamy 1612 produktów.

na stronie
Pokaż 1 z 1612 produktów