• Tania Polska odzież damska. Modne fasony i kolory na wiosnę i lato. Odzież tworzona z najwyższej jakości tkanin i dodatków. Produkty w 100% wyprodukowane w Polsce. Naszą pasją jest moda, ale moda na wysokim poziomie. Same ubieramy się w ciuchy z naszego sklepu i wiemy jakie będą najlepsze dla Was. W naszym sklepie internetowym z odzieżą znajdziesz min innymi sukienki damskie, wiosenne, letnie i zimowe. Wiele modeli bluzek z rękawami i bez. Spodnie jeansy na każdą okazję.

SZUKAMY PROJEKTANTÓW I MARKI!!!

Jesteś projektantem lub masz własną markę odzieżową? A może znasz jakiegoś projektanta, który chciałby zwiększyć sprzedaż swoich produktów poprzez naszą platformę. Wypełnij formularz tu i wyślij do nas swoje dane. Po akceptacji, prześlesz nam swoje produkty, opisy i wytyczne, a my już zajmiemy się promocją i marketingiem. ZWIĘKSZ SPRZEDAŻ z KOSTIUM.COM.

Szukasz pięknej sukienki koronkowej?

Sukienki koronkowe charakteryzują się delikatnymi splotami włókien, a różnorodność wzorów można nazwać sztuką. Koronki przeznaczone dla odważnych kobiet, które nie boją się wyglądać pięknie. Każda sukienka koronkowa to swego rodzaju dzieło sztuki. Zakładając taką sukienkę poczujesz się niezwykle kobieco i oryginalnie. Sprawdź.

Sukienki koronkowe Mamy 2 produktów.

Pokaż 1 z 2 produktów