• Tania Polska odzież damska. Modne fasony i kolory na wiosnę i lato. Odzież tworzona z najwyższej jakości tkanin i dodatków. Produkty w 100% wyprodukowane w Polsce. Naszą pasją jest moda, ale moda na wysokim poziomie. Same ubieramy się w ciuchy z naszego sklepu i wiemy jakie będą najlepsze dla Was. W naszym sklepie internetowym z odzieżą znajdziesz min innymi sukienki damskie, wiosenne, letnie i zimowe. Wiele modeli bluzek z rękawami i bez. Spodnie jeansy na każdą okazję.

SZUKAMY PROJEKTANTÓW I MARKI!!!

Jesteś projektantem lub masz własną markę odzieżową? A może znasz jakiegoś projektanta, który chciałby zwiększyć sprzedaż swoich produktów poprzez naszą platformę. Wypełnij formularz tu i wyślij do nas swoje dane. Po akceptacji, prześlesz nam swoje produkty, opisy i wytyczne, a my już zajmiemy się promocją i marketingiem. ZWIĘKSZ SPRZEDAŻ z KOSTIUM.COM.

Szorty kojarzone są przede wszystkim z bielizną męską. Warto jednak wiedzieć, że istnieją również szorty damskie.

Jak wiadomo, jest to bielizna bardziej zabudowana, propozycja o sportowym charakterze, którą bez obawy można wykorzystać jako dolną część piżamy.

Pod względem kroju szorty zbliżone są do damskich bokserek, aczkolwiek nieco mniej wycięte. Zazwyczaj kończą się na linii pośladków.

Wbrew pozorom damskie szorty wcale nie muszą być nudne i mało seksowne. Wprost przeciwnie, istnieje wiele seksownych propozycji.

Szorty damskie mogą być wykonane z różnego rodzaju materiałów, począwszy od bawełny, poprzez koronkę, satynę i jedwab, a na transparentnym tiulu skończywszy.

Zasadniczo są one bardziej zabudowane niż figi, aczkolwiek nie oznacza to, że mniej seksowne. Nierzadko to, co zakryte, jest bardziej kuszące niż to, co wyraźnie wyeksponowane.

Szorty Mamy 120 produktów.

na stronie
Pokaż 1 z 120 produktów